About me

kim jestem

Mamo, jak tu ładnie – tylko takie słowa chcę słyszeć od dziecka, które otwiera drzwi do swojego nowego pokoju. Pokoju, który zawsze urządzam z pasją i dbałością o każdy detal, upodobania a nawet… przyszłość jego właściciela.

Bo pokój dziecięcy jest jak pierwsza lekcja stylu, estetyki i piękna. Miejsce w którym budzi się, bawi, uczy i zasypia nasze dziecko, istotnie wpływa na jego osobowość i późniejsze wybory. Jako doświadczony architekt wnętrz i mama, wiem, jak niewiele potrzeba, by stworzyć pozytywną przestrzeń. Właśnie dla tego powstała marka MIŚKIEWICZ DESIGN FOR KIDS, którą dedykuję małym i dużym dzieciom oraz ich rodzicom.

Projektowaniem i aranżacją wnętrz zajmuję się od 10 lat. Z otwartymi oczami i umysłem, podróżuję po całym świecie i po sąsiedzku, ponieważ wierzę, że inspiracje można znaleźć wszędzie. Pomieszczenia, które urządziłam cieszą oczy wielu osób, a ja wciąż szukam nowych wyzwań. Jednym z nich jest właśnie marka MIŚKIEWICZ DESIGN FOR KIDS, która skupia się na pokojach dziecięcych. Wkrótce zaprezentuję też Państwu moje autorskie dodatki do wnętrz i meble.

Magdalena Miśkiewicz
mama Julci i Basi