Pokój Filipka

Pokój Filipka

Pokój dziecięcy w kolorach bieli, szarości i czerni z dodatkiem mięty. Styl skandynawski.
Mebelki białe. Dodatki Miśkiewicz Design, Caramella, Toto Design. Krzesełko Miś – Miśkiewicz Design, łóżko z domkiem – Miśkiewicz Design, domek – półka Miśkiewicz Design. Tapeta, lampka, stołek -Toto Design. Dywan -Caramella. Zasłonki i poduszki szyte na zamówienie. Szafa- Tommebel.
Zdjęcia: Anna Powałowska
Stylizacja: Magdalena Miśkiewicz
Projekt: Miśkiewicz Design for Kids.

Filipek -śliczny i wesoły chłopczyk.
Dzielnie uczestniczył w całym procesie projektowania jego pokoiku jak i pozostałych pomieszczeń.
Projekt domu w Markach zakończył się zimą zeszłego roku. Projektowanie sypialni, salonu, kuchni, łazienek, pokoju brata zajęło nam kilkanaście tygodni.
Pokój Filipka to pokoik w stylu skandynawskim. Jest on w jasnych kolorach, które dodają przestrzeni. Kolory dominujące to: biały, szary i miętowy. Motywem przewodnim są gwiazdki. Pokoik jest minimalistyczny. Nie przeładowany dekoracjami – taki był zamysł od początku.
Projekt pokoiku dziecięcego w stylu skandynawskim zawsze powinien być świetnie zaaranżowany kolorystycznie. Tu nie może być chaosu. Pokój chłopca w stylu skandynawskim powinien być funkcjonalny, estetyczny, niezbyt kolorowy. Szafa w pokoju dziecięcym może pełnić funkcje funkcjonalną, ale tez dekoracyjną. Tutaj mamy szafę firmy Tommebel. Szafa jest w kształcie domu, a jej frontowe drzwiczki to tablica, na której można pisać. Praktyczne urządzanie pokoi dziecięcych.
Łózko w pokoju dziecięcym nie musi być zwyczajne. Do pokoju Filipka zaprojektowałem mebel Miśkiewicz Design. Jest to łózko z domkiem.
Na ścianie w pokoju chłopca wisi półko-domek firmy Miśkiewicz Design. Jest to znakomita dekoracja jak i miejsce do przechowywania maskotek lub książeczek.
Na zdjęciu miś-pluszak firmy Miśkiewicz Design wykonany przez Fabryka Marzeń .
W pokoju dziecięcym jest ważne, żeby było krzesełko i stoliczek, czyli miejsce do prac plastycznych. Tutaj wykorzystałam stoliczek i krzesełko firmy Miśkiewicz Design. Krzesełko Miś.

Pokój Filipka gotowy. Jeszcze nie korzysta w pełni z tego miejsca bo jest malutki, ale niedługo rozpocznie swoje długie zabawy na dywanie w gwiazdki, bądź zacznie pisać na tablicy w szafie:))