Pokój Mii

Realizacja projektów pokoi dla córek Magdy Modrej – Pokój Mii

Projektowanie wnętrz dla dzieci tak aby spełnić ich marzenia i jednocześnie zadowolić wymagania praktyczne rodziców to trudna sztuka. Projekt pokoju dziecięcego musi uwzględniać życzenia dziecka ale trzeba też mieć na uwadze jego wiek. Warto też przewidywać jak za rok czy dwa może się wraz z wiekiem dziecka zmienić jego spojrzenie na realizację projektu wymarzonego pokoju.

Prace nad realizacją projektu wnętrz pokoi córek Magdy Modrej rozpoczęły się rok temu.

Realizacja projektu wnętrza pokoju dla starszej córki Mii

Pomysł projektu wnętrza pokoju starszej córki został zainspirowany jej sympatią dla koni. To nie jest typowy projekt pokoju dziecięcego. Czarno-biała kolorystyka jest jednocześnie klasyczna i nowoczesna. Dzięki takiemu projektowi wnętrza ten pokój może dorastać wraz z właścicielką.

Dekoracyjna szafa powstała na zamówienie jej drewniane czarne sztukaterie pięknie kontrastują z bielą. Piętrowe, półokrągłe łóżko było wykonane również na zamówienie wg projektu Magdaleny Miśkiewicz pozwalającego na uzyskanie pod nim przytulnej przestrzeni do zabawy, czytania, przyjmowania koleżanek…Aby było wygodnie pod łóżkiem znajduje się uszyte na zamówienie siedzisko i dużo poduszek.

Drewniane litery firmy Peticado ułożone w imię właścicielki tego pokoju dziecięcego są ciepłym indywidualnym akcentem na ścianie.

Komoda została kupiona w sklepie ale aby ją dopasować do całego projektu wnętrza zmieniono gałki na bardziej ozdobne. Biurko i regał powstały na zamówienie wg projektu Miśkiewicz Design. Całości dopełnia drewniana czarna podłoga.

Konie ulubione, zwierzęta właścicielki tego pokoju dziecięcego są widoczne w wielu akcentach, podpórce na książki, rzeźbach i dużym pięknie oprawionym w ramę zdjęciu.