Różowy pokój Marysi

Różowy pokoik Marysi

Różowy kolor to ponadczasowy motyw w pokoju dla dziewczynki. Dla wielu jest symbolem czułości i młodości. Kolor ten w zależności od odcienia kojarzy się z bajkową księżniczką lub Barbie i prawie każda dziewczyna marzy o uroczej różowej sypialni.

Różowe kolory idealnie pasują do tradycyjnych sypialni z klasycznymi meblami. Łącząc ten kolor z innymi, można uzyskać różne niesamowite projekty. Róż pudrowy, pastelowy wspaniale wygląda w połączeniu z bielą i złotem. Złoty kolor w akcentach w pokoju dziecięcym jest modny.

Pokoik Marysi miał być subtelny, pastelowy, delikatny i bajkowy, zatem pudrowy róż był oczywistym wyborem głównego koloru.
Pastelowy róż na ścianach to wspaniałe tło dla białych tradycyjnych mebli. Białe meble są uniwersalne, wytrzymają próbę czasu i długo będą służyć właścicielce pokoju. Łóżko jest projektu MIŚKIEWICZ DESIGN i zostało zrobione na zamówienie. Do jego zagłówka w kształcie domku pasują domki/półki powieszone na ścianach – domki z motywem misia projektu MIŚKIEWICZ DESIGN.

Złoty kolor widać w dodatkach, szczególnie dobrze wygląda w postaci gwiazdek. Gwiezdny szlaczek na ścianie można uzyskać stosując naklejki. To bardzo dobry sposób na dekorowanie ścian w pokoju dziecięcym. Użycie naklejek daje duże pole do popisu kreatywnym osobom a jednocześnie jest praktyczne i łatwe w stosowaniu.
Dodatki w pokojach dziecięcych są równie ważne jak w salonie. Subtelne pastelowe dodatki takie jak gałki do szafek czy kulki-lampki podkreślają dziewczęcy charakter wnętrza. Na komodzie stoi biała lampka na romantycznej nóżce a różowe i złote poduszki zdobią łóżko.
Całości dopełnia szaro-biały wzorzysty dywan i różowa tiulowa zasłonka w oknie.