zamów pokój marzeń

Podoba się Wam, któryś z moich projektów i chcecie mieć podobny pokój w swoim domu? Zależy Wam na moim spotkaniu z dzieckiem – przyszłym właścicielem pokoju i na aranżacji, która sprawi mu radość? Chcecie zamówić pokój-niespodziankę, jak w jednym z rozdziałów Dzieci z Bullerbyn? A może syn chce pomalować ściany na czarno i na podłodze zostawić beton, a Wy chcecie przez to zmienić adres? Jestem po to, by Wam pomóc :).
Może przekonam Was do czarnych ścian i betonu, albo odkryję z Waszym synem zupełnie nowy, własny styl? Z pewnością zaoszczędzicie pieniądze eliminując nietrafione zakupy i.co ważne – czas dla bliskich, bo bieganie po sklepach i stronach internetowych, to moja specjalność. Są tacy, którzy uważają, że budowa domu i remont istotnie przyczyniają się do rodzinnych sporów – nie zaprzeczam i wiem, jak temu zaradzić :).

Projekty pomieszczeń wykonuję na dwa sposoby. Po konsultacji i poznaniu potrzeb, sporządzam odręczny zarys wyglądu pomieszczeń albo pełną wizualizację komputerową. Otrzymujecie różne wersje mebli i sprzętów do wyboru (maximum 3 warianty) a potem przystępujemy do zakupów. Ekipa budowlana działa na zlecenie klienta a ja służę jej wskazówkami. Aranżację uważam za skończoną po zaprezentowaniu jej dziecku.

Zapraszam do działu KONTAKT