Tiny Chaos

Założycielami Tiny Chaos są Mariola i Piotrek, rodzice Helenki i Ksawerego. Pomysł na sklep narodził się podczas projektowania pokoju dziecięcego właśnie dla nich. Ideą było stworzenie przestrzeni do zabawy, odpoczynku, nauki i marzeń, ale także miejsca gdzie dobrze czują się także dorośli.

Tiny Chaos to wyselekcjonowane produkty z całego świata, które są wykonane z dobrych jakościowo materiałów, wytrzymałe i wielofunkcyjne. To nie tylko artykuły dla najmłodszych, to meble i dodatki, dzięki którym stworzycie przestrzeń w której odnajdzie się dziecko, nastolatek i dorosły.

Asortyment jest wybierany w duchu SLOW DESIGN – producenci z którymi współpracuje Tiny Chaos to firmy promujące recykling materiałów, indywidualność i jakość. Produkty są wykonane z myślą o bezpieczeństwie i rozwoju dzieci oraz środowisku naturalnym. W ofercie znajduje się także wiele artykułów polskich producentów.

Tiny Chaos to sklep stworzony przez rodziców dla rodziców. Rodzinna firma, która wie jak ważne jest dziecko oraz jego wychowanie w bezpiecznym, kochającym środowisku. To właśnie wartości, które przyświecają podczas wyboru asortymentu sklepu Tiny Chaos.