w domach gwiazd

Magdalena Modra-Krupska

(aktorka i prezenterka)
W pierwszych dniach czerwca 2015 roku rozpoczęłam pracę nad projektowaniem i aranżacją wnętrz w nowym domu Magdaleny Modrej-Krupskiej i jej męża Marka Krupskiego. Są w nim dwa pokoje dla córek: Mi i Lei. Mia ma 9 lat, a Lea roczek, więc nie trudno domyśleć się, że wnętrza będą się od siebie znacznie różnić. Przebieg mojej pracy, możecie na bieżąco oglądać na facebook`owym profilu Miśkiewicz Design for Kids https://www.facebook.com/miskiewiczdesignforkids i Magdy Modrej https://www.facebook.com/pages/Magda-Modra/472045506139435. Efekt końcowy pojawi się na stronie internetowej.

Anna Popek

(prezenterka, autorka książek)
Lipiec 2015 roku poświęcam na zaprojektowanie i wnętrz w nowym apartamencie Anny Popek. Będą tam dwa pokoje dla nastoletnich córek – Oliwii (19 l.) i Małgosi (16 l.). Szczegóły wkrótce na https://www.facebook.com/miskiewiczdesignforkids oraz https://www.facebook.com/miskiewiczdesign?ref=ts&fref=ts i na oficjalnym profilu Anny Popek https://www.facebook.com/AnnaPopekPL?fref=ts

Aktor Piotr Zelt

Pokój Nadii

Aktor Piotr Zelt postanowił spełnić marzenie swojej 9-letniej córeczki Nadii.
Powstanie zaczarowany pokój w motyle, w kolorach bieli, szarości i pudrowego różu.

Wszędzie będą fruwały motyle. Usiądą na tapecie i na ścianach, a może nawet na lampie. Znalazłam w domu starą, pamiątkową skrzynię, która zostanie pomalowana farbami kredowymi i wstawiona do pokoju.

Białe biurko z różową lampką, piękna tapeta,drewniane motylki na ścianie…Ciekawe czy małej Nadii spodoba się niespodzianka, którą szykuje dla niej tata…? :-)

Pokoik ma być gotowy w maju.